Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 98 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
[LOST] Sudoku Geo-szkic46.9823-08-202062
Firlej - wyimki Geo-szkic7615-08-202081
ROZRUCHY przed Leśną Doliną Geo-szkic44.503-07-2020620
KusfeLOVE wyimki Geo-szkic186.6313-06-2020211
Malborskie Krzyżaki Geo-szkic284.1205-06-20203010
POCZET KRÓLÓW POLSKICH Geo-szkic210.4406-05-20202812
Słupia Geo-szkic89.8820-04-20201313
Wyimki miasta Łuków Geo-szkic525.3205-04-2020472
Wyimki miasta Międzyrzec Podlaski Geo-szkic421.8731-03-2020375
Wyimki miasta Biała Podlaska Geo-szkic670.227-03-2020608
Wyimki miasta Stoczek Łukowski Geo-szkic145.2122-03-2020136
Wyimki miasta Lubycza Królewska Geo-szkic78.1922-03-202073
Wyimki miasta Dołhobyczów Geo-szkic161.4606-03-2020151
Wyimki miasta Modliborzyce Geo-szkic119.1306-03-2020115
Góra Chełmska Geo-szkic394.0701-03-2020374
Wyimki miasta Tomaszów Lubelski Geo-szkic347.4925-02-2020333
Wyimki miasta Łaszczów Geo-szkic205.7723-02-2020191
Wyimki miasta Ryki Geo-szkic18916-02-2020182
Wyimki miasta Tyszowce Geo-szkic241.515-02-2020231
Wyimki miasta Józefów nad Wisłą Geo-szkic115.509-02-2020111
Wyimki miasta Bełżyce Geo-szkic21009-02-2020205
Wyimki miasta Opole Lubelskie Geo-szkic227.109-02-2020211
Wyimki miasta Bychawa Geo-szkic23106-02-2020228
Wyimki miasta Terespol Geo-szkic21002-02-20202011
Wyimki miasta Radzyń Podlaski Geo-szkic241.530-01-2020233
Wyimki miasta Kock Geo-szkic18930-01-2020187
Wyimki miasta Annopol Geo-szkic10529-01-2020107
Wyimki miasta Urzędów Geo-szkic178.529-01-2020176
Wyimki miasta Parczew Geo-szkic157.528-01-2020157
Wyimki miasta Ostrów Lubelski Geo-szkic8427-01-202088
Wyimki miasta Siedliszcze Geo-szkic10522-01-20201011
Wyimki miasta Rejowiec Geo-szkic210.6720-01-20202011
Wyimki miasta Rejowiec Fabryczny Geo-szkic8420-01-2020812
Wyimki miasta Lubartów Geo-szkic291.3617-01-2020285
Wyimki miasta Janów Lubelski Geo-szkic21017-01-20202011
Wyimki miasta Zwierzyniec Geo-szkic23116-01-2020226
Wyimki miasta Piaski Geo-szkic242.1716-01-20202311
Wyimki miasta Tarnogród Geo-szkic25206-01-2020243
Wyimki miasta Kraśnik Geo-szkic178.530-12-20191713
Wyimki miasta Łęczna Geo-szkic27329-12-2019269
Wyimki miasta Józefów Geo-szkic203.420-12-20192010
Wyimki miasta Krasnobród Geo-szkic289.7119-12-2019286
Wyimki miasta Frampol Geo-szkic152.5512-12-20191511
Wyimki miasta Biłgoraj Geo-szkic209.0110-12-20192011
Wyimki miasta Szczebrzeszyn Geo-szkic162.7206-12-20191611
Wyimki miasta Nałęczów Geo-szkic22106-12-2019257
Wyimki miasta Chełm Geo-szkic365.5805-12-2019407
Wyimki miasta Krasnystaw Geo-szkic238.6805-12-20192713
Wyimki miasta Włodawa Geo-szkic291.7205-12-2019337
Wyimki miasta Izbica Geo-szkic88.405-12-20191014
Wyimki miasta Puławy Geo-szkic176.805-12-20192010
Wyimki miasta Zamość Geo-szkic354.9305-12-2019409
Wyimki - miasta Kazimierz Dolny Geo-szkic229.8404-12-2019268
Bitwa o Rawicz 1919r. Geo-szkic83.0803-11-20191313
Księżyc Geo-szkic168.627-09-2019254
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-20191511
W_DAL Geo-szkic5702-08-201964
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-2019810
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019449
Siedleckie To i Owo Geo-szkic212.3830-04-20192113
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1720.8214-11-20182203
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018971
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181176
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-20184912
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181741
Sopot(wy)imki Geo-szkic963.405-07-20189714
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184324
Białogardzkie wyimki Geo-szkic335.7606-06-20183317
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018714
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018715
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-2018712
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-2018710
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic649.9607-05-20186718
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018209
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182029
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183616
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184922
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175716
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177042
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171235
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610032
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161142
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155613
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510533
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156543
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144258
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310263
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314059
Wielkopolska Miedza Geo-szkic310.1326-07-2012434
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212950
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119584
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093677


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis