OC logo
Banner
Witamy na Opencaching.pl

Geocaching to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu ukrytych "skarbów" - keszy. Są to skrzynki zawierające dziennik zdobywców (tzw. logbook) oraz często drobne fanty, które można zabrać zostawiając coś w zamian. Podczas geocachingu odkryjesz wiele niezwykłych miejsc - być może nawet tuż za rogiem, zmierzysz się z nowymi wyzwaniami czy nawiążesz ciekawe znajomości. Poznawanie geocachingu możesz rozpocząć od zapoznania się z ABC Geocachingu lub znalezienia najbliższego przewodnika - wolontariusza. Albo po prostu zarejestruj się i wyrusz na swoją pierwszą wyprawę!
Opencaching.pl jest serwisem niekomercyjnym, korzystanie z niego jest zupełnie bezpłatne. Do zobaczenia przy wspólnej zabawie!

Liczba skrzynek: 52 951 w tym aktywnych: 32 822 | Liczba poszukiwań skrzynek: 2 197 675 | Liczba użytkowników: 37 513

Cache Najnowsze skrzynki

Mapa

Event Nadchodzące wydarzenia

Titled Cache Skrzynka tygodnia

Cache Pętla Bobrowicka założona przez Rajki Team

Polska > lubuskie

Star ronja:

Hello,
Powrót na Pętlę, tym razem rowerem. Kilka godzin przyjemnie spędzonych w lesie, trochę deszczu, kilka spotkań ze zwierzakami i właściwie żadnych ludzi po drodze. Do tego kesze - tylko jechać i odpoczywać. Bardzo dobry pomysł na pokazanie tego zakątka.
Bardzo ciekawy pomysł, świetne wykonanie. Coś troszkę podobnego widziałem kiedyś w Kanadzie, ale bobrowicki jest ładniejszy, lepiej zrobiony. No i zagadka może narobić małego bigosu, jeśli ktoś do niej podejdzie niezbyt uważnie   Jadąc do kesza widzieliśmy jakiegoś zwierzaka, który czmychnął w las. Na miejscu znaleźliśmy świeże zwłoki kaczki, masę powyrywanych piór, kawałek dalej resztki z jej głowy. Widać przerwaliśmy obiad Zostawiłem GK. Pzdr, Wojtek
EDIT: jedna litera

Pokaż więcej...


GeoPath GeoŚcieżka dnia

PowerTrail LogoCmentarz Centralny
Polska > zachodniopomorskie
13 skrzynek, 96.01 punktów

Feed Wpisy na blogu