OC logo
Banner
Quiz
Trudność zadań: 5.0 z 5.0
Trudność terenu: 2.0 z 5.0
Statystyka skrzynki
Adwentowy Kalendarz Quizowy 2015 - OP8DH2

Właściciel  Kret
Założyciel  Ranwers

Ta skrzynka należy do geoŚcieżki!

Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)

 Wysokość: 76 m n.p.m.
  link
 Województwo: Polska > mazowieckie
 Typ skrzynki: Quiz
 Wielkość: Duża
 Status: Tymczasowo niedostępna
 Czas: 505:00 h   Długość trasy: b.d.
 Data ukrycia: 30-11-2015
 Data utworzenia: 30-11-2015
 Ostatnio zmodyfikowano: 10-12-2016

Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.

Opis   PL  

Kolejny raz kolejny publikujemy kalendarz zagadek oparty na pomyśle Zolzy.

Dzięki zaangażowaniu środowiska geokeszerów z całego kraju w tym roku skrzynki finałowe będą dostępne w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Ostrowiec Świętokrzyski, Poznań, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra.
Jeżeli Ty też chcesz współtworzyć tegoroczny kalendarz i założyć skrzynkę finałową w kolejnym mieście, koniecznie napisz do nas: akq15@ranwers.info

Pytania, sugestie i uwagi odnośnie poszczególnych zagadek proszę kierować bezpośrednio do ich autorów lub w odpowiednim wątku na forum.

W razie gdyby kalendarz powyżej źle się wyświetlał, tutaj znajdziecie stronę z zagadką.

Jeżeli na Twoim urządzeniu nie działa flash, użyj wersji alternatywnej tutaj

Uwagi techniczne:

Poszczególne zagadki pojawiać się będą o godzinie 0:00 (czyli na sam początek dnia), pierwsza 1 grudnia, ostatnia 22 grudnia). Po rozwiązaniu zagadki, jeśli odpowiedź jest prawidłowa, przy numerze zagadki pojawi się "gwiazdka", a pole z odpowiedzią zostanie zablokowane. Gwiazdka będzie "pamiętana" do czasu aż nie wyczyścicie ciasteczek, albo jakiejś innej, podobnej tragedii. Warto notować poszczególne rozwiązania w osobnym pliku lub notesie. W nocy z 21/22 pojawi się ostatnia zagadka. Po jej rozwiązaniu wyświetli się informacja o położeniu wszystkich skrzynek finałowych w poszczególnych miastach. Wpis do logbooka dowolnej z nich jest warunkiem wystarczającym do zaliczenia tej skrzynki. Przy wpisywaniu odpowiedzi nie mają znaczenia małe/duże litery, polskie znaki (można wpisać odpowiadające łacińskie), ani spacje.

Wpisy do logu    {{found}} 191x {{not_found}} 0x {{log_note}} 7x Photo 1x Galeria    Wszystkie wpisy do logu Wszystkie wpisy   Wpis do logu Nowy wpis   Pokazuj usunięcia Pokazuj usunięcia