Tradycyjna
Trudność zadań: 1.0 z 5.0
Trudność terenu: 1.0 z 5.0
Statystyka skrzynki
Gliwicki Hotel Geokretów - OP1328    

Hotel dla geokretów

Właściciel  p8R

Ta skrzynka należy do geoŚcieżki!

Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)

 Wysokość: 262 m.npm.
  link
 Lokalizacja: Polska > Śląskie
 Typ skrzynki: Tradycyjna
 Wielkość: Normalna
 Status: Zarchiwizowana
 Czas: 0:30 h   Długość trasy: 1.00 km
 Data ukrycia: 22 września 2008
 Data utworzenia: 22 września 2008
 Ostatnio zmodyfikowano: 22 listopada 2009
 Waypoint: OP1328

Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
musisz się zalogować.

Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci GeoHotel 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link

Opis   PL  

Dodatkowe atrybuty skrzynki

Niniejszym ogłaszamy otwarcie Gliwicekiego Hotelu Geokretów. Co to takiego hotel geokretów zapewne wyjaśniać nie trzeba - kilka skrzynek tego typu pojawiło sie już bowiem na OC (na przykład: OP115F lub OP0F87). Niemniej jednak, na wszelki wypadek przypominamy podstawową zasadę funkcjonowania hoteli dla geokretów - aby jakiś kret mógł wyruszyć w dalszą podróż, na jego miejsce musi przybyć przynajmniej jeden nowy kret. Oprócz tego do skrzynki nie należy wkładać żadnych innych fantów. 

Hotel jest zlokalizowany w strategicznym miejscu - przy lotnisku gliwickiego Areoklubu. Kto wie... może jakiemuś kretowi uda się załapać na przelot? Perskie oko Aby dojść do skrzynki najlepiej pojechać na lotnisko i zostawić samochód na początku drogi rowerowej, biegnącej wzdłóż płyty lotniska na południe. Stamtąd można sobie zrobić miły spacerek wspomnianą drogą rowerową, aż do miejsca w który lotnisko się kończy (jest tego nieco ponad 0,9 km); tam należy skręcić w lewo kierując się na waypoint. Współrzędne zaprowadzą Was w okolice charakterystycznego (bo jedynego) drzewka. Skrzynka będzie gdzieś za nim. Bliżej (znacznie) skrzynki można także dojechać od ulicy Rybnickiej, jednak nie polecamy tego rozwiązania ze względu na brak "walorów spacerowych" Pokazuję język

Skrzynkę dedykujemy wszystkim początkującym rowerzystom, dla których ścieżka rowerowa jest wprost wymarzonym terenem do doskonalenia swoich umiejętności Uśmiech.

W skrzynce znajduje się aktualnie 6 geokretów oraz zestaw standardowy czyli: logbook, ołówek i ostrzałka. Oprócz tego na wyposażeniu skrzynki znajduje się także torebeczka z folii bąbelkowej, służąca do zabezpieczania kretów wymagających bardziej delikatnego traktowania (prosimy jej nie brać!!).

Zapraszamy do zabawy: p8R ™.

 

Lista gości:

Dodatkowe informacje  

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dodatkowe informacje

Geokrety

 Gumowy Dino Podróżnik - Całkowity dystans: 505 km
 Św. Wojciech - Całkowity dystans: 0 km
 Nakrętka 12 - Całkowity dystans: 20 km
 Wojtek - Całkowity dystans: 20 km
 Uczestnik - Całkowity dystans: 20 km
 tATO\'s farm: 2. Źrebak - Całkowity dystans: 36 km
 Cinci Lei - Całkowity dystans: 0 km

Obrazki/Zdjęcia

Widoczek z hotelu
Widoczek z hotelu
Już nie daleko...
Już nie daleko...
Tuż tuż, za tym drzewem...
Tuż tuż, za tym drzewem...

Wpisy do logu    {{found}} 15x {{not_found}} 1x {{comment}} 6x  8x Galeria    Wszystkie wpisy do logu Wszystkie wpisy   Wpis do logu Nowy wpis  

228187 29 sierpnia 2010 04:30 SYSTEM (user activity0) - Skrzynka została zarchiwizowana

Automatyczna archiwizacja - 9 miesięcy w stanie "Tymczasowo niedostępna"

134025 21 października 2009 00:00 yanc (user activity176) - Znaleziona

Udało się za drugim razem - podejście nocne okazało się jedynym możliwym. Fragment opakowania skrzynki pokazał się w świetle latarki, natomiast w dzień był absolutnie niewidoczny. Tak jak napisał maggik, punkty charakterystyczne się były przemieściły. Teraz już są na swoim miejscu więc kolejni powinni mieć łatwiej :]

Out: Krasnal Kowal, jedzie dalej

In: Cinci Lei - miejsce startowe, mam nadzieję że jeszcze gdzieś pojedzie przed zimą :)

 edit: namiary waypointa (wg google maps) są dość niedokładne, należy szukać po drugiej stronie ścieżki rowerowej - jakby na płycie lotniska

134019 21 października 2009 00:00 maggik (user activity90) - Znaleziona

Znaleziona razem z Jankiem (rroarr jeśli dobrze pamiętam :P)

Ogólnie ktoś usunął kocie łby ze skrzynki i przeniósł w inne miejsce... szukaliśmy po ciemku i znaleźliśmy tylko dzięki temu, że była źle ukryta. W środku była cała mokra (osuszyliśmy na ile się dało), do tego niedomknięta (zamknęliśmy chyba szczelnie). Naklejka też cała mokra i to wypadałoby wymienić.

Ze swojej strony wymieniliśmy worki i schowaliśmy skrzynkę porządnie, po czym przykryliśmy tym, czym przykryta miała być (chyba...).

Z mojej strony no trade, ale Janek podmienił jednego kreta, o czym pewnie zaraz napisze:)

107802 05 sierpnia 2009 00:00 p8R (user activity225) - Komentarz

Hotel znajduje się na swoim miejscu. Bujne trawy go nieco przymaskowały, ale miewa się dobrze i czeka na kolejnych gości.

98523 28 czerwca 2009 00:00 tATO (user activity4035) - Nieznaleziona

Było po burzy. I noc. Lazłem w tej wysokiej trawie i szukałem. Tam, gdzie wskazywały współrzędne nic. Polana za niestety podobnie. Po nastu minutach szukania byłem kompletnie przemoczony i wróciłem do samochodu, zmiana spodni i do domu.<br /> A taką fajną mućkę, kreta wiozłem.