[Kesz będzie należał do geościeżki 3xF]
2
3 Ruła, na kierej je
pyrlik i żelozko
Polecam zdobywać skrzynkę po zakończeniu pracy dwóch pobliskich firm (po 18:00, choć to nie reguła). Dwa pobliskie tereny strzeżone są całodobowo przez patrole z psami. Po godzinach pracy pies biega wolno po posesji. Całkiem "ładny" pies. Jest za płotem, więc bezpośrednio Ci nie zagraża, ale potrafi głośno szczekać...
Są dwie metody dojścia do drabiny. Jedno przez pomieszczenie nadszybia, po konstrukcji na dach i stamtąd na drabinę - zdecydowanie polecam tę drogę - jest bardziej dyskretnia i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Druga metoda dojścia jest oczywista. Tutaj mocno uważaj, bo pies słyszy Cię i widzi od samego początku.
Wybacz mi jakość zdjęć - były wykonane po zapadnięciu zmroku...
Ponosisz pełne ryzyko i odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju szkody, z uszkodzeniami ciała i śmiercią włącznie. Zdobycie kesza wymaga umiejętności wejścia po nie zawsze stabilnej konstrukcji stalowej na znaczną wysokość, z ograniczoną możliwością asekuracji. Jeżeli nie zamierzasz, nie chcesz lub nie jesteś w stanie takiej odpowiedzialności i ryzyka podjąć - nie zdobywaj tej skrzynki - wrzuć ją do ignorowanych.
Zdobywanie tej skrzynki wyłącznie dla osób pełnoletnich.
By wpisać się do logbooka trzeba fizycznie zdobyć skrzynkę w oryginalnym miejscu jej ukrycia. Niedopuszczalne jest zbiorowe podejmowanie skrzynki na zasadzie, że jedna osoba zdobywa, reszta... jest wpisana. Dodatkowym wymogiem zaliczenia kesza jest umieszczenie w logu internetowym zdjęcia jednoznacznie wskazującego na fakt, że zdobywca był fizycznie w miejscu ukrycia. Nie musi to być tradycyjne selfie, ale nie może to być też zdjęcie kciuka, GPSa, kartki czy pieczątki. Dopuszczalna jest pełna kreatywnośćbyle tylko z zachowaniem warunku jednoznacznego wskazania na osobę podejmującą i miejsce. Wszystkie wpisy w logu elektronicznym bez zdjęcia - zostaną usunięte.
Nie podobają Ci się te zasady? Wrzuć kesza do ignorowanych.