OC logo
Banner
Tradycyjna
Trudność zadań: 1.0 z 5.0
Trudność terenu: 1.5 z 5.0
Statystyka skrzynki
t06 Wesoły GK hotel - OP0F87

Hotel dla geokretów

Właściciel  tATO

Ta skrzynka należy do geoŚcieżki!

Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)

 Wysokość: 95 m n.p.m.
  link
 Województwo: Polska > mazowieckie
 Typ skrzynki: Tradycyjna
 Wielkość: Mała
 Status: Zarchiwizowana
 Czas: 0:04 h   Długość trasy: 0.10 km
 Data ukrycia: 24-06-2008
 Data utworzenia: 24-06-2008
 Ostatnio zmodyfikowano: 24-04-2014

Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.

Atrybuty skrzynki

GeoHotel 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link

Opis   PL  

Skoro opencaching.pl został zintegrowany z geokretami http://geokrety.org (jeszcze raz wielkie dzięki dla Krzystofa AKA trojmiasto), to najwyższy czas na geokretowe hotele. Warunkiem zaliczenia tej skrzynki jest wymiana geokreta na inny, ewentualnie dorzucenie kilku kolejnych (proszę o nie wrzucanie innych fantów).

Hotele zazwyczaj ustawia się przy drogach. Ten również jest tuz przy drodze, ale w miejscu cokolwiek magicznym. Sam przejeżdzałem długo samochodem obok tego miejsca zanim wybrałem się tam na spacer. A tu taka ładna kapliczka. Niestety niewiele więcej wiem o niej. Leśniczy twierdzi, że to miejsce ołtarza stacjonującego nieopodal Marszałka Piłsudskiego. Miejscowy proboszcz słyszał coś o istniejącym kiedyś w tym miejscu domu sierot. Tak czy owak warto tam wskoczyć na wymianę geokretów (i to niejednokrotnie).
Na początek do skrzynki trafiły dwa geokrety.

A gdy już przyjedziecie wymienić geokrety, a macie chwilę czasu to serdecznie zapraszam na spacer po lesie, np. grę edukacyjną Wesoła Dorka http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=3912

EDIT
Musiałem nieznacznie zmienić miejscówkę. Obok kamienia przy kapliczce zrobiło się składowisko starych zniczy i obawiam się, że znowu przy ich wyrzucaniu ktoś mógłby wyrzucić i kesz. Dlatego kesz znajduje się parę metrów za kamieniem. Podciąłem trochę darń i proszę, żebyście nie rozwalali wszystkiego, bo wystarczy lekkko grzebnąć (chociaż rękawiczka pewnie się przyda). Jeśli będziecie mieli problemy, to lepiej poczytajcie informacje kodowane, bo złe maskowanie może doprowadzić do tego, że znowu jakiś mugol się zainteresuje i po skrzynce. Dziękuję.

Dodatkowe informacje  

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.

Geokrety

 Duża nakrętka/Big nut #1 (DK) - Całkowity dystans: 3024 km
 91 Okrągły - Całkowity dystans: 708 km

Obrazki/zdjęcia

Kapliczka
Kapliczka
W tą stronę idź
W tą stronę idź

Wpisy do logu    {{found}} 57x {{not_found}} 6x {{log_note}} 15x Photo 3x Galeria    Wszystkie wpisy do logu Wszystkie wpisy   Wpis do logu Nowy wpis   Pokazuj usunięcia Pokazuj usunięcia